אירוע פראג – על קוסמים ונוודים

אירוע פראג – על קוסמים ונוודים

אנגלית – ארה"ב |
100
 
דקות
אנגלית – ארה"ב | 100 דקות
הגבלה: אחר
על מנת לברר את שפת הכתוביות של הסרט יש לבחור קולנוע/לגלול מטה לשעות ההקרנה
לרכישת כרטיסים עבור אירוע פראג – על קוסמים ונוודים :

תקציר

קולנוע לב מנדרין בשיתוף עם "פראג" מזמינים אתכם לאירוע מיוחד

הקרנת הסרט "על קוסמים ונוודים" + הרצאה מקדימה מפי קנפו סונאם פונצו

יום שישי 14.6.19

 לוח זמנים

10:30 התכנסות
11:00 הרצאתו של קנפו סונאם פונצו על ארבע האמיתות הנאצלות
12:00 הקרנת הסרט "על קוסמים ונוודים"

מחיר כרטיס – 55 ש"ח, למנוי – ניקוב + 15 ש"ח, ניתן להזמין כרטיסים אונליין או דרך קופות לב מנדרין *5155 שלוחה 1 ולאחר מכן 5

"על קוסמים ונוודים"
100 דק', אנגלית עם כתוביות בעברית.

דונדאפ רוצה לעזוב את הכפר ההררי המנותק אי-שם בבהוטן ולהגר לארצות-הברית. כשמגיע המכתב המיוחל עם הוויזה מתברר כי עליו להתייצב בשגרירות בתוך יומיים. לדאבונו, הוא מחמיץ את האוטובוס לבירה ועתה עליו למצוא פתרון אחר – סוגיה לא פשוטה לסנוב, המתנשא על כפרי שנוסע למכור בשוק את מרכולתו ולוקח אותו אתו. בדרך יצטרפו אליהם נזיר בודהיסטי המנגן על כלי מיתר, יצרן ניירות אורז ובתו בת ה-19. עד שנגיע העירה כבר נמצא דונדאפ אחר.
סרטו של קיינטס נורבו, השלישי בהיררכיה אחרי הדלאי-לאמה ומי שביים את ״הגביע״, הוא יצירה קלילה, עשויה ברוח בודהיסטית, המתייחסת לגיבוריה בכבוד ואהבה.

על המרצה

קֶנְפּוֺ סוֺנָאם פּוּנְצוֺ – נזיר בכיר במסורת הבודהיזם הטיבטי, מורה לבודהיזם, מתרגם ותלמיד ותיק ומרכזי של דזונגצר קיינטסה רינפוצ'ה.  קֶנְפּוֺ סוֺנָאם פּוּנְצוֺ שילב בהכשרתו שנים רבות של לימוד פילוסופי ותרגול מדיטציה. במשך תשע שנים הוא למד פילוסופיה בודהיסטית במנזר דזוגסר שבהודו ובשנת 2013 קיבל את בשל כך תואר קנפו – תואר המקביל לדוקטור בפילוסופיה בודהיסטית.  בנוסף להכשרה האינטלקטואלית בפילוסופיה בודהיסטית, קנפו סונאם פונצו שהה במשך שלוש שנים  בריטריט מסורתי של מדיטציה בפאקו בהוטן.   
קנפו סונאם פונצו הינו תלמיד ותיק ומרכזי של דזונגצר קיינטסה רינפוצ'ה וכן הוא למד עם כמה מהמורים המכובדים ביותר בשושלת הבודהיזם הטיבטי.  מהם קיבל תמסורות (lung) של שיעורים ומסורות. החל משנת 2012,  החל קנפו סונאם פונצו לשמש כמורה בעצמו ובאופן תדיר מעביר שיעורים לקבוצות תלמידים ברחבי העולם. הוא לימד כתבים כמו המדיהמיקאווטארה של צ'אנדראקירטי, ואת הבודהיצ'אריה אוואטארה מאת שנטידווה. בנוסף לימד מספר פעמים רבות קורסים אודות התרגולים המקדימים לטנטרה (נונדרו) ותרגולי מדיטציה.

ההרצאה באנגלית

התאמות הנגישות באירוע: נגיש לכיסאות גלגלים (ישנם מקומות ייעודיים באולם), מערכת עזר לכבדי שמיעה.
להתאמות נגישות נוספות ניתן לפנות טלפונית למספר – 03-6212217  או בוואטסאפ למספר 0546277423
או במייל –
 
negishut@lev.co.il

שעות הצגה