קפסולה #1: אהבה-שנאה

קפסולה #1: אהבה-שנאה

ישראל ,2018 |
איטלקית |
68
 
דקות
ישראל ,2018 | איטלקית | 68 דקות
בימוי: עטרה פריש, אינס מולדבסקי, שירה פורת
משחק: יבגניה דודינה, הדס ירון, גילי בית הלחמי, רוית דור, שיר אברמוב
הגבלה: מוגבל מגיל 18
על מנת לברר את שפת הכתוביות של הסרט יש לבחור קולנוע/לגלול מטה לשעות ההקרנה
לרכישת כרטיסים עבור קפסולה #1: אהבה-שנאה :

תקציר

 תשוקה אסורה ואיבה מסורתית יוצאות מעורן ומחליפות תפקידים בשלושה סרטים קצרים. רגשות סוערים פורצים כמו מים מן הסלע במקומות בלתי צפויים. אם לשנוא כל כך זה גם לאהוב, אז מה זאת אהבה?
פרויקט ״קפסולה״ חושף 3 סרטים קצרים עטורי פרסים, לראשונה בבתי הקולנוע. הקפסולות השונות יורכבו מסרטים ישראליים בולטים מהעת האחרונה, מאוגדים תחת תמה אחת. הקפסולה הראשונה: ״אהבה-שנאה״.

מכתב אהבה למ״מ שלי
סרטה של עטרה פריש
20 דקות, עלילתי

משחק: גילי בית הלחמי, רוית דור, שיר אברמוב
פסטיבלים מרכזיים: פסטיבל טרייבקה – ציון לשבח, פסטיבל הקולנוע ירושלים – ציון לשבח

נועה, מפקדת טירונים מסורה בצה״ל, מקבלת מאחת החיילות שלה מכתב אהבה מסתורי. החשד שהמכתב אינו אותנטי, יאלץ אותה להתמודד עם הדילמה שבין דבקות בכללי המשמעת הצבאיים, לבין הכמיהה שלה להרגיש, ולו לרגע אחד – נאהבת.

הגברים שמעבר לגדר
סרטה של אינס מולדבסקי
28 דקות, תיעודי

פסטיבלים מרכזיים: זוכה פרס דב הזהב בפסטיבל ברלין, פסטיבל סן סבסטיאן, הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים תל אביב – ציון לשבח
ישראלית יוצרת קשרים עם גברים מהגדה המערבית ורצועת עזה באמצעות אתרי היכרויות, ויוצאת למסע בשטחי פלסטין. דרך שיחות הטלפון והמפגשים עולות שאלות אודות מיניות, מגדר וכיבוש.

את מי את אוהבת יותר
סרטה של שירה פורת
21 דקות, עלילתי
משחק: יבגניה דודינה, הדס ירון
פסטיבלים מרכזיים: פסטיבל מונפלייה, פסטיבל הקולנוע ירושלים

סיפור פרידה בין אם לבתה, שעוברת לגור עם החבר החדש שלה. מערכת היחסים המורכבת והאפלה שנוצרה בין השתיים במרוצת השנים מופרעת כעת בידי אדם שלישי, נוכחות חדשה ששוברת את האיזון ומשנה את יחסי הכוחות.

 

״מכתב אהבה למ״מ שלי״ ו״את מי את אוהבת יותר״ נעשו במסגרת ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סטיב טיש – אוניברסיטת תל אביב. ״הגברים שמעבר לגדר״ נעשה במסגרת בצלאל, אקדמיה לאמנות ועיצוב, ירושלים.

שעות הצגה