3 סיפורי ערבה

3 סיפורי ערבה

3 סיפורי ערבה

ישראל ,2018 |
איטלקית |
50
 
דקות
ישראל ,2018 | איטלקית | 50 דקות
בימוי: משה רוזנטל, בעז פרנקל, דוד וולך
משחק: ליאור אשכנזי, מנשה נויי, רותם קינן,שחר נץ, ששי מטו
הגבלה: אחר
על מנת לברר את שפת הכתוביות של הסרט יש לבחור קולנוע/לגלול מטה לשעות ההקרנה
לרכישת כרטיסים עבור 3 סיפורי ערבה :

תקציר

בדרך חזרה
בימוי ותסריט: משה רוזנטל
שחקנים: ליאור אשכנזי, שחר נץ
ישראל 2017
25 דקות

במקום בו הטבע פתוח ורחב, החיים בצל הסגירות החברתית משפיעה על הפרט ומובילה אותו לקחת סיכונים.
אורי, איש משפחה ותושב הערבה, מנהל מערכת יחסים סודית עם עודד, בחור צעיר מהמושב. במהלך טיול משותף של השניים במדבר, הם נאלצים להתמודד עם ההשלכות הטרגיות של סוג הקשר שלהם.
משה רוזנטל, יליד 1985, סיים את לימודיו בהצטיינות בחוג לקולנוע של אוניברסיטת תל אביב. במהלך לימודיו כתב וביים 2 סרטים קצרים, "נעורי קלרה" ו-"ערי נעורי", שניהם השתתפו במגוון רחב של פסטיבלים בארץ ובעולם. לאחר לימודיו, החל לביים פרסומות וקליפים, ושימש כתסריטאי בסדרה הקומית "תום יער עושה את שביל ישראל". ב-2016 זכה רוזנטל בפרס הבימוי בפסטיבל ירושלים על סרטו הקצר "שבתון". באותה שנה, השיק את סדרת הרשת החדשנית "קונפס", אותה כתב וביים. הסדרה זכתה לעניין בינלאומי, ואף זכתה בשלל פרסים בפסטיבלים והועלתה להקרנה טלוויזיונית בהוט.

 

קילומטר 147
בימוי: בעז פרנקל
שחקנים: מנשה נוי, רותם קינן, ששי מטו
ישראל 2017
20 דקות

סאטירה על טבע האדם שיוצא מכלל שליטה בעקבות תאונה מדברית שגרתית.
גופת גמל מוטלת באמצע כביש הערבה, בדיוק על הקילומטר ה-147, על גבול בין שני יישובים. אף אחד מהם לא מסכים לקחת עליה אחריות.
בעז פרנקל במאי ועורך. יליד 1985, למד וידאו-ארט באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל ולאחר מכן עבר ללימודי קולנוע בבית הספר לקולנוע סם שפיגל בירושלים, עם התמחות בבימוי ועריכה, שם סיים בהצטיינות.  סרטים קצרים רבים שערך במהלך לימודיו ואחריהם השתתפו בפסטיבלים רבים בארץ ובעולם.
סרטו הראשון במסגרת הלימודים, "השליח" (בשיתוף עם יאיר אגמון), היה חלק מפרויקט בית הספר "עקבות בירושלים", אשר הוקרן ב -50 מקומות שונים בעולם, ובהם MoMA בניו יורק.
סרט הגמר שלו משנת 2016, "212", אותו כתב, ביים וערך, היה מועמד לפרס אופיר בקטגוריית הסרט הקצר הטוב ביותר, זכה בפרס סרט הסטודנטים הטוב ביותר בפסטיבל סן-סבסטיאן ובפסטיבל חיפה, הוקרן בפסטיבלי הסרטים סרייבו, קרקוב ופסטיבלים רבים נוספים.

חמורים
בימוי ותסריט: דוד וולך
ישראל 2016
5 דקות

הטבע השקט והיציב של המדבר מתהפך באחת והופך פרוע ואלים.
ערבה, מדבר, מים, מתכת, דולפינים, מנועים, חמורים, שעטה, כביש, מישור, הר, דרך, על אם הדרך.
דוד וולך כתב וביים את סרטו הראשון "חופשת קיץ" בשנת 2007

שעות הצגה