בתי קולנוע לב

לאורך השנים מזהה הקהל בארץ את בתי קולנוע לב עם איכות ותוכן מקורי ומרענן של סרטים טובים. סרטים שהם בעלי אמירה אישית ואמנותית, של מיטב יוצרי הקולנוע בעולם.

30 שנה של התמקדות בקולנוע ה"לא -הוליוודי", זה שלא מנסה "להתחנף" אל הקהל ועדיין לזכות בהצלחה עסקית מזהירה, שרק הולכת וגדלה עם השנים.איך עושים את זה?

בעידן שנראה, כי איכות התרבות הנמכרת לנו על גבי המרקעים השונים רק הולכת ומדרדרת, כיצד שורדים ואף מגדילים את ההצלחה?

בתי קולנוע לב מנוהלים על ידי גיא שני והוקמו ע"י איז'ו ונורית שני, שאומרת כי "מלכתחילה האמנו שהקהל הישראלי הוא קהל איכותי שאוהב סרטים טובים, התפקיד שלנו היה רק לתת להם מקום, בית, שיהווה מסגרת לאותו קהל הצמא לתרבות".

אנו מרגישים שיש לנו מחויבות אמיתית לקהל שלנו, זה מתבטא ביחס שאנו בוחרים להעניק לו, החל בבחירת הסרטים דרך נוחות המושבים, סידורי החניה וכלה בזה שאנחנו רוכשים לו כבוד ולא מקרינים חצי שעה של פרסומות מעצבנות לפני הסרט, עבורו הוא רכש כרטיס. אנחנו רואים את הצופה שלנו כחבר וככזה השקענו במועדון המנויים שלנו - חברים בלב, המגיע היום ל- 60 אלף מינויים פעילים. מועדון של חברים המביעים את דעתם, ממליצים זה לזה מה לראות, מבקשים סרטים ספציפיים וזוכים להטבות משמעותיות.

כך הפכו בתי קולנוע לב להיות בית שני לכל מי שהתשוקה שלו היא לקולנוע אמיתי. בשנים האחרונות הוקרנו בבתי קולנוע לב סרטים של יוצרים ייחודיים, אשר הפכו בישראל להצלחות ענק. כך לדוגמא, "חיים של אחרים" סרט גרמני, של בימאי אנונימי, שהיה אחד מחמשת הסרטים הרווחים ביותר של שנת 2007.

בעבר, הצליחו סרטים של אלמודבר, הספרדי, מייק לי הבריטי, אוטורה סקולה האיטלקי, ולארס פון טרייר הדני, להיות לא רק סרטים המובילים בדירוג אצל מבקרי הקולנוע, אלא גם הסרטים המובילים בקופה. וזה לא דבר של מה בכך...

לאחר שלושה עשורים של פעילות בתחום התרבות בישראל ממשיכים בתי קולנוע לב להוות ראש חץ בתרבות הקולנוע. כיום מפיצה החברה כ-30 סרטים בשנה, המוקרנים בשמונת בתי הקולנוע של הרשת ברחבי הארץ: "לב ת"א" בדיזנגוף סנטר, "לב סמדר" בירושלים, "לב רמת- גן", "לב דניאל" בהרצליה, "לב מנדרין", "לב אבן יהודה", "לב עומר", והתוספת החדשה למשפחת לב - "לב שהם".
 

הזמנת כרטיסים

לפי קולנוע לפי סרט

מציג עכשיו