בתי קולנוע לב

בתי קולנוע לב וסרטי לב הוקמו ב1982, מתוך רצון לתת בית בתל אביב למיטב סרטי הקולנוע מכל העולם. מקימי הקולנוע, המפיק איז'ו ורעייתו נורית שני, אומרים: "מלכתחילה האמנו שהקהל הישראלי הוא קהל איכותי, מתעניין, שאוהב מגוון של סרטים ולא רק את הקולנוע ההוליוודי שמציף את העולם. התפקיד שלנו היה לאפשר לסרטים האלו בית, ומקום מפגש לאותו קהל צמא לתרבות".

כיום, כמעט ארבעה עשורים לאחר מכן, הרשת הינה כבר רשת ארצית המנוהלת על ידי גיא שני, בנם של נורית ואיזו', ועדיין מחויבת להביא לקהל בארץ תוכן מקורי, איכותי ומרענן של סרטים, בעלי אמירה אישית ואמנותית, פרי יצירתם של מיטב יוצרי הקולנוע בארץ ובעולם.

בשנים האחרונות הפיצה רשת לב מגוון רחב ואיכותי של סרטים מכל העולם – מצחיקים, מרגשים ויוצאי דופן. כאלו שנשארים אתך לכל החיים, וכאלו שגורמים לך להעביר שעתיים בכיף. בין אלו ניתן למצוא את מרבית זוכי האוסקר של השנים האחרונות, ("אור ירח", "12 שנים של עבדות", "מטען הכאב", נער החידות ממומביי", "נאום המלך" ועוד) וזוכי הפרסים הגדולים של פסטיבל קאן ושאר פסטיבלי הקולנוע החשובים בעולם, סרטיהם החדשים של מיטב יוצרי הקולנוע בעולם, בימאים שכבר נחשבים בני בית ברשת לב, (פדרו אלמודובר, וודי אלן, פרהאדי), להיטים מצחיקים ומחממי לב מכל העולם ("משפחת בלייה" הצרפתי, "לאנץ' בוקס" ההודי, "סיפורים פרועים" הארגנטינאי, "פילומנה" הבריטי), סרטי ילדים מיוחדים ("פדינגטון", "הנסיך הקטן"), מיטב סרטים הישראליים של כל הדורות ("אפס ביחסי אנוש", "גט", "לא פה, לא שם"), ועוד רבים.

בתי קולנוע לב רואים עצמם מחויבים לקהל לא רק בבחירת הסרטים המוקרנים בהם, אלא גם ביחס לצופים – החל בשמירה על איכות צפייה וסאונד גבוהים, דרך התחייבות שלא להקרין יותר מחמש דקות של פרסומות לפני תחילת הסרט, ובעיקר ביחס חם ומחויך של צוות שאוהב קולנוע. באותה רוח הוקם גם מועדון המנויים של רשת לב, שמונה כ-60,000 חברים פעילים, הנהנים ממחיר כרטיס מיוחד, הקרנות בלעדיות והטבות חודשיות.

כיום מפיצה החברה כ-30 סרטים בשנה, המוקרנים בשמונה סניפים ברחבי הארץ, – "לב תל אביב" בדיזנגוף סנטר, "לב סמדר" בירושלים, "לב דניאל" בהרצליה, "לב מנדרין" ברמת אביב, "לב אבן יהודה", "לב עומר", "לב שהם", "לב רמת השרון", " לב רעננה".

אתם מוזמנים.

כתובתינו דיזנגוף סנטר קומה 3 ת"א ת"ד 61231

בתי קולנוע לב ח.פ 510775918

בית קולנוע לב תל אביבבית קולנוע לב סמדרבית קולנוע לב מנדריןבית קולנוע לב רעננהבית קולנוע לב אבן יהודה

לב רמת השרוןבית קולנוע לב דניאלבית קולנוע לב עומרבית קולנוע לב שוהם